Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Majstrovstva TAUKA detí a žiakov + 2.kolo pohára TAUKA, 20.3.2016 Kežmarok

 
 

V Nedeľu 20.3.2016 sa v Kežmarku konali MAJSTROVSTVÁ TATRANSKEJ ÚNIE KARATE, ktoré boli kvalifikáciou detí a žiakov do 11 rokov na Majstrovstvá Slovenska, konajúce sa 14.5.2016 v Poprade a popri tejto súťaži prebiehalo aj 2. kolo pohára TAUKA pre dorast a juniorov.

Na tomto turnaji sa zúčastnilo celkom 130 pretekárov zo 7 klubov podtatranského regiónu.

30 pretekárov zo Starej Ľubovne ovládlo celý turnaj a ziskom 55 medailí potvrdili súčasnú dominanciu ŠKM-KK Stará Ľubovňa v regióne.

 

 Výsledky:

 

 Za klub:

disciplína štarty 1. miesto 2. miesto 3. miesto spolu
agility 24 8 6 4 18
kata 30 5 5 8 18
kumite 21 9 6 4 19

 

 

Jednotlivci:

Výsledok Meno kategória
1 Babilia Svetlana Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg
3 Babilia Svetlana Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
2 Babilia Svetlana Agility dievčatá 9 ročné
2 Budzáková Emma Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg
1 Budzáková Emma Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
1 Budzáková Emma Agility dievčatá 8 ročné
1 Dufala Lukáš Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32kg
3 Dufala Lukáš Agility chlapci 8 roční
2 Dufalová Michaela Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov
2 Dufalová Veronika Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
1 Dufalová Veronika Agility dievčatá 11 ročné
1 Dufalová Michaela Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg
1 Dufalová Veronika Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg
3 Fabisová Timea Agility dievčatá 9 ročné
2 Györi Radovan Michael Agility chlapci 5 roční
1 Györi Radovan Michael Kata chlapci 5 rokov
1 Heržáková Timea Agility dievčatá 6 ročné
2 Heržáková Timea Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
3 Hrobák Samuel Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg
1 Hrobák Samuel Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
2 Hrobák Samuel Agility chlapci 11 roční
2 Huang Victor Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
3 Huang Victor Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
3 Huang Victor Agility chlapci 6 roční
1 Jurák Adam Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg
1 Jurák Adam Kata mladší dorastenci 12-13 rokov
2 Juráková Diana Kata juniorky 16-17 rokov
2 Juráková Diana Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
3 Kaletová Zuzana Kata juniorky 16-17 rokov
1 Kaletová Zuzana Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
1 Kormaníková Gabriela Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg
3 Krafčík Adam Agility chlapci 10 roční
3 Krafčík Adam Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
2 Krivoňák Kristián Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg
3 Majkutová Margaréta Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg
3 Matulík Lukáš Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 28kg
1 Matulík Lukáš Agility chlapci 8 roční
3 Matulík Lukáš Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
2 Pristáč Andrej Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32kg
2 Repka Matej Agility chlapci 9 roční
1 Repková Juliana Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg
1 Repková Juliana Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
1 Repková Juliana Agility dievčatá 7 ročné
3 Smreková Vanesa Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
2 Smreková Vanesa Agility dievčatá 8 ročné
1 Smreková Vanesa Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg
2 Šenšel Filip Agility chlapci 10 roční
3 Šenšel Filip Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
3 Šenšel Šimon Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg
2 Šenšel Filip Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg
1 Šenšel Šimon Agility chlapci 6 roční
1 Varchol Filip Agility chlapci 11 roční
3 Varchol Andrej Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
1 Vasilik Daniel Agility chlapci 5 roční
2 Vasilik Daniel Kata chlapci 5 rokov

 

Medailová a bodová štatistika zúčastnených klubov:

poradie 

         klub

1. miesto

2. miesto

3. miesto

body

1      

ŠKM-KK Stará Ľubovňa

22

17

16

116

2      

Central karate klub Poprad

12

15

13

79

3      

KK IGLOW Spišská Nová Ves

17

9

9

78

4      

MŠK KK Kežmarok

6

7

9

41

5      

Slávia UPJŠ Košice

8

4

1

33

6     

Karate Klub TORADE Liptovský Mikuláš

3

0

3

12

7     

Karate Klub Technik Huncovce

0

1

3

5