Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Majstrovstvá TAUKA kadetov a juniorov, 21.10.2017 Kežmarok

 

 

V sobotu 21.10.2017 sa v Kežmarku konali MAJSTROVSTVÁ TATRANSKEJ ÚNIE KARATE, ktoré boli kvalifikáciou ml. dorastencov, kadetov, juniorov a st. juniorov na Majstrovstvá Slovenska, konajúce sa 2.12.2016 v Trnave a popri tejto súťaži prebiehalo aj 1. kolo pohára TAUKA pre deti a žiakov.

Na tomto turnaji sa zúčastnilo celkom 115 pretekárov zo 6 klubov podtatranského regiónu. 31 pretekárov zo Starej Ľubovne súťažilo v troch disciplínach. V každej z disciplín (kumite, kata a agility) boli naši pretekári najúspešnejší a ziskom 57 medailí (23 zlatých, 13 strieborných a 21 bronzových) potvrdili súčasnú dominanciu ŠKM-KK Stará Ľubovňa v regióne.

 

Výsledky naších pretekárov:

 

1.miesto

Babilia Svetlana - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

Babilia Vasyl - Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg         

Babilia Svetlana - Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé         

Baláž Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg             

Dufala Lukáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí              

Györiová Sofia Hyacinta - Agility dievčatá 11 ročné         

Györiová Sofia Hyacinta - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky        

Holíková Nela - Agility dievčatá 5 ročné

Holíková Nela - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg         

Jurák Adam - Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg             

Juráková Diana - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov OPEN        

Juráková Diana - Kata staršie juniorky 18-20 rokov          

Juráková Diana - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 68kg    

Krafčík Adam - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg            

Pardus Christopher - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci             

Pardusová Amanda - Agility dievčatá 6 ročné     

Sekelská Alexandra Katarína - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé   

Sekelská Alexandra Katarína - Agility dievčatá 9 ročné   

Sekelská Alexandra Katarína - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé          

Šenšel Jakub - Kata chlapci 5 rokov         

Šenšel Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg          

Šenšel Jakub - Agility chlapci 5 roční       

Vasilík Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg           

 

2.miesto

Babilia Vasyl - Kata kadeti 14-15 rokov  

Dufalová Veronika - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg         

Dufalová Michaela - Kata kadetky 14-15 rokov  

Dufalová Michaela - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg         

Dzadik Nicolas - Agility chlapci 6 roční

Kaleta Matej - Agility chlapci 5 roční       

Pardusová Amanda - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg            

Pristáč Andrej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci      

Šenšel Šimon - Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí        

Šenšel Šimon - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí  

Vasilík Viliam Jozef - Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí           

Vasilík Daniel - Agility chlapci 7 roční     

Vasilík Viliam Jozef - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg 

 

3.miesto

Babilia Svetlana - Agility dievčatá 10 ročné         

Dufala Lukáš - Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí       

Dufala Lukáš - Agility chlapci 10 roční    

Dufalová Veronika - Kata mladšie kadetky 12-13 rokov 

Dzadik Nicolas - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg           

Györi Radovan Michael - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg         

Jurák Adam - Kata kadeti 14-15 rokov   

Kaleta Lukáš - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg               

Györi Radovan Michael - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci        

Györiová Sofia Hyacinta - Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky 

Krivoňák Kristián - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg    

Krivoňák Kristián - Kata mladší kadeti 12-13 rokov          

Pardusová Amanda - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky         

Plučinský Roman - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg   

Pristáč Andrej - Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci              

Sivulková Emma - Agility dievčatá 6 ročné           

Šenšel Filip - Kata mladší kadeti 12-13 rokov      

Turek Lukáš - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg             

Vasiľ Šimon - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci          

Šenšel Filip - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

Vasilík Daniel - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

 

Všetkým ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a medailistom gratulujeme.

 

Za parádne fotky ďakujeme našej Marianne :)


FOTO TU