Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Majstrovstvá Tatranskej únie

 

V sobotu v Kežmarku sa uskutočnili Majstrovstvá Tatranskej únie karate pre ml. kadetov, kadetov, juniorov a U 21 a zároveň 1. kolo pohára žiakov, kam sme išli s 33-troma pretekármi, ktorí získali dovedna 52 medailí v súťažných disciplínach Kumite, Kata a pre nižšie ročníky aj Agility. V bodovacej štatistike sme skončili za lídrom z Iglowu Sp. Nová Ves na 2. mieste. Výhercom gratulujeme:

1 miesta :

Györi Radovan Michael - Agility chlapci 8 roční
Kovalčík Michaela - Kumite st. žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky
Krivoňák Kristián - Kumite ml. kadeti 12-13 rokov do 50kg
Krivoňák Kamil - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci
Pardusová Amanda - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg
Šenšel Jakub - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
Šenšel Jakub - Agility chlapci 6 roční
Šenšel Richard - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
Šenšel Filip - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg
Vasilik Daniel - Kumite ml. žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí

2. miesta:

Bednarčíková Dominika - Agility dievčatá 9 ročné
Bednarčíková Dominika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky
Čubová Karin - Agility dievčatá 8 ročné
Dufala Lukáš - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg
Dzadik Nicolas - Agility chlapci 7 roční
Dzadik Nicolas - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Dzadik Nicolas - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
Györi Radovan Michael - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci
Holíková Nela - Agility dievčatá 6 ročné
Huang Victor - Kumite ml. žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
Huang Victor - Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Chovanec Tomáš - Agility chlapci 6 roční
Kovalčík Michaela - Kata st.žiačky 10-11 rokov začiatočníčky
Krivoňák Kamil - Agility chlapci 8 roční
Pardus Christopher - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci
Pardus Christopher - Agility chlapci 10 roční
Pardusová Amanda - Agility dievčatá 7 ročné
Plučinský Roman - Kumite ml.žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci
Sivulková Emma - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 28kg
Vasilik Viliam Jozef - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg

3. miesta:

Barlík Šimon - Kumite ml. žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
Čubová Karin - Kumite ml. žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky
Dufala Lukáš - Agility chlapci 11 roční
Dufalová Veronika - Kata kadetky 14-15 rokov
Dufalová Veronika - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg
Goc Norbert - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci
Gontkovič Rafael - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
Györiová Sofia Hyacinta - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg
Holíková Nela - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg 
Chovanec Tomáš - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
Kaleta Lukáš - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
Kaleta Matej - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
Kaleta Matej - Agility chlapci 6 roční
Kolej Samuel - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci
Pardusová Amanda - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Pristáč Andrej - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg
Senko Dominik - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Šenšel Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Uhlárová Anastázia - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky
Uhlárová Anastázia - Agility dievčatá 9 ročné
Vasiľ Šimon - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg
Vasilik Daniel - Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí