Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Majstrovstvá Tatranskej únie, 29.04.2017 Kežmarok

 

 

Poslednú aprílovú sobotu sa karatistti ŠKM-KK Stará Ľubovňa vycestovali do Kežmarku, kde sa uskutočnili Majstrovstvá Tatranskej únie karate detí a žiakov a 2. kolo pohára Tatranskej únie karate ml. dorastencov, kadetov, juniorov a st. juniorov kde vybojovali naši borci 51 medailí, z toho 18 zlatých, 16 strieborných a 17 bronzových.

 

1.miesto:

Babilia Svetlana - Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

Babilia Svetlana - Agility dievčatá 10 ročné

Baňas Martin - Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

Budzáková Emma - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

Budzáková Emma - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

Bušeková Timea - Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg

Györi Radovan Michael - Agility chlapci 6 roční

Györi Radovan Michael - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

Györiová Sofia Hyacinta - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočničky

Juráková Diana - Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

Kormaníková Gabriela - Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

Krivoňák Kristián - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40 kg začiatočńíci              

Laučík Slavomír - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

Laučik Patrik - Agility chlapci 5 roční

Pardusová Amanda - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

Smreková Vanesa - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

Smreková Vanesa - Agility dievčatá 9 ročné

Vasilik Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

 

 

2.miesto:

Babilia Svetlana - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé

Baláž Richard - Agility chlapci 6 roční

Baláž Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

Györi Radovan Michael - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

Györiová Sofia Hyacinta - Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

Györiová Sofia Hyacinta - Agility dievčatá 10 ročné

Jurák Adam - Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

Pardusová Amanda - Agility dievčatá 6 ročné

Repková Juliana               - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

Repková Juliana - Agility dievčatá 8 ročné

Sekelská Alexandra Katarína - Agility dievčatá 9 ročné

Sekelská Alexandra Katarína - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky         

Sekelská Alexandra Katarína - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočničky

Sivulková Emma - Agility dievčatá 5 ročné

Smreková Vanesa - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

Vasilík Viliam Jozef - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40 kg pokročilí

 

3.miesto:

Bušeková Timea - Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov

Dzadik Nicolas - Agility chlapci 5 roční

Huang Victor - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

Juráková Diana - Kata juniorky 16-17 rokov

Kormaníková Gabriela - Kata kadetky 14-15 rokov

Krivoňák Kristián - Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

Krivoňák Kamil - Agility chlapci 6 roční

Majkutová Margaréta - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky      

Majkutová Margaréta - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočničky             

Pardus Christopher - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočnici            

Plučinský Roman - Agility chlapci 7 roční

Repková Juliana - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé          

Smoroň Jakub - Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci              

Šenšel Filip - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40 kg pokročilí

Šenšel Filip - Agility chlapci 11 roční        

Šenšel Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

Vasilík Viliam Jozef - Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí

 

Všetkým srdečne gratulujeme !

Foto z turnaja TU