Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Majstrovstvá Tatranskej únie, 28.4.2018 Kežmarok

 

 

V sobotu 28.4.2018 sa v Kežmarku uskutočnili už tradične Majstrovstvá Tatranskej únie karate a naší karatisti vybojovali spomedzi 117 pretekaŕov zo siedmich klubov celkom 53 medailí (17 zlaté - 19 strieborné -23 bronzové)

Výsledky našich pretekárov:

1.miesta:

Babilia Svetlana - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Bednarčíková Dominika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky
Dufalová Veronika - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov nad 50kg
Györiová Sofia Hyacinta - Agility dievčatá 11 ročné
Györiová Sofia Hyacinta - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky
Huang Victor - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
Kaleta Lukáš - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
Krafčík Adam - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg
Krivoňák Kamil - Agility chlapci 7 roční  
Krivoňák Kamil - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
Laučik Patrik - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg
Pristáč Andrej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci
Sivulková Emma - Agility dievčatá 6 ročné
Šenšel Šimon - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
Šenšel Jakub - Kata chlapci 5 rokov
Vasilík Viliam Jozef - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí
Vasilík Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

2.miesta:

Budzáková Emma - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Dufala Lukáš - Agility chlapci 10 roční
Dufala Lukáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí
Dufalová Michaela - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg
Dzadik Nicolas - Agility chlapci 6 roční
Györiová Sofia Hyacinta - Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky
Huang Victor - Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Kaleta Matej - Agility chlapci 5 roční
Kaleta Matej - Kata chlapci 5 rokov
Krivoňák Kristián - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 50kg
Pardus Christopher - Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci
Pardusová Amanda - Agility dievčatá 7 ročné
Pardusová Amanda - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg
Sekelská Alexandra Katarína - Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
Sekelská Alexandra Katarína - Agility dievčatá 10 ročné
Šenšel Filip - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg
Pristáč Andrej - Agility chlapci 11 roční
Šenšel Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg
Vasilík Daniel - Agility chlapci 7 roční

3.miesta:

Babilia Svetlana - Agility dievčatá 11 ročné
Babilia Svetlana - Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
Bednarčíková Dominika - Agility dievčatá 8 ročné
Bednarčíková Dominika - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
Budzáková Emma - Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
Budzáková Emma - Agility dievčatá 10 ročné
Dufalová Michaela - Kata kadetky 14-15 rokov
Dufalová Veronika - Kata mladšie kadetky 12-13 rokov
Goc Norbert - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci
Györi Radovan Michael - Agility chlapci 7 roční
Györi Radovan Michael - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
Krafčík Adam - Kata mladší kadeti 12-13 rokov
Krivoňák Kamil - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
Laučík Slavomír - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg
Pardus Christopher - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci
Pardusová Amanda - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
Plučinský Roman - Agility chlapci 8 roční
Plučinský Roman - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci
Sekelská Alexandra Katarína - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg pokročilé
Šenšel Šimon - Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
Šenšel Filip - Kata mladší kadeti 12-13 rokov
Vasilík Viliam Jozef - Kata starší žiaci 10-11 rokov pokročilí
Vasilík Daniel - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

 

Všetkým srdečne gratulujeme