Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Majstrovstvá Tatranskej únie + Žiacká liga TAUKA, 8.11.2015 Kežmarok + VIDEO

 

 

 

Medailové hody karatistov v Kežmarku

V nedeľu 8.11.2015 sa v Kežmarku konali Majstrovstvá Tatranskej únie karate juniorov,kadetov,ml.dorastencov a Žiacká liga TAUKA na ktorej sa zúčastnilo 125 startujucich zo 7 klubov. Pretekári ŠKM-KK Stará Ľubovňa dominovali celému turnaju a ziskom 63 medailí (25z-17s-21b) obsadili celkovo 1. miesto medzi jednotlivími klubmi. Starší pretekári svojími výsledkami potvrdili svoje kvality a menej skúsený pretekári svojími výkonmi a výsledkami potešili. Unikátny výsledok sa podaril aj Alexadnre Kataríne Sekelskej, ktorá vyhrala všetky 3 kategórie a ziskom troch zlatých medailí sa stala najuspešnejšou karatistkou turnaja.

Všetky výsledky tu:

AGILITY

 

1.miesto:

Vasilik Daniel – chlapci 5r.

Sekelská Alexandra Katarína - dievčata 7r.

Tomko Dávid - chlapci 7r.

Budzáková Ema - ml.žiačky 8r.

Dufalová Veronika - st.žiačky 11r.

Varchol Filip - st.žiaci 10r.

 

2.miesto:

Šenšel Šimon - chlapci 6r.

Repková Juliana – dievčata 6r.

Babilya Svetlana - ml.žiačky 8r.

Dufala Lukáš - ml.žiaci 8r.

Repka Matej - ml.žiaci 9r.

Krafčík Adam - st.žiaci 10r.

 

3.miesto:

Smreková Vanesa - ml.žiačky 8r.

Matulik Lukáš - ml.žiaci 8r.

Jancura Tomáš - st.žiaci 10r.

Hrobák Samuel - st.žiaci 11r.

 

KATA

 

1.miesto:

Vasilik Daniel - chlapci  do 5.r zač.

Sekelská Alexandra Katarína - dievčata 6-7r. zač.

 

2.miesto:

Budzáková Ema - ml.žiačky 8-9r. zač.

Tomko Dávid - chlapci 6-7r. zač.

Jurák Adam - ml.dorastenci 12-13r. pokr.

 

3.miesto:

Repková Juliana – dievčata - 6-7r. zač.

Babilya Svetlana - ml.žiačky - 8-9r. zač.

Majkutová Margaréta - ml.žiačky 8-9r. zač.

Dufalová Veronika - st. žiačky 10-11r. zač.

Kralevič Denis - ml. žiaci 8-9r. zač.

Vasilik Viliam Jozef - ml. žiaci 8-9r. zač.

Hrobák Samuel - st. žiaci 10-11r. zač.

Juráková Diana -  juniorky 16-17r. pokr.

Babilya Vasyl - ml.dorastenci 12-13r. pokr.

 

KUMITE

 

1.miesto:

Repková Juliána - dievčatá 6-7r. -24 kg

Sekelská Alexandra Katarína - dievčatá 6-7r. -28 kg

Katrenič Samuel - chlapci 6-7r. +30 kg

Matulík Lukáš - ml.žiaci 8-9r. -24 kg

Smreková Vanesa - ml.žiačky 8-9r. -27 kg

Babilya Svetlana - ml.žiačky 8-9r. -37 kg

Budzaková Emma - ml.žiačky 8-9r. +37 kg

Dufala Lukáš - ml.žiaci 8-9r. -32 kg

Vasilik Viliam Jozef - ml.žiaci 8-9r. +32 kg

Dufalová Veronika - st. žiačky 10-11r. +40 kg

Hrobák Samuel - st. žiaci 10-11r. -35 kg

Kormaniková Gabriela - ml.dorastenky 12-13r. -45 kg

Dufalová Michaela - ml.dorastenky 12-13r. +50 kg

Jurák Adam - ml.dorastenci 12-13r. +55 kg

Piech Dávid - kadeti 14-15r. -52 kg

Kormaníková Kristína - juniorky 16-17r. -48 kg

Juráková Diana - juniorky 16-17r. +59 kg

 

 

2.miesto:

Vasilik Daniel - chlapci 6-7r. -22 kg

Majkutová Margaréta - ml.žiačky 8-9r. +37 kg

Norko Dárius - ml.žiaci 8-9r. +32 kg

Kollár Bruno - st. žiaci 10-11r. -30 kg

Krafčík Adam - st. žiaci 10-11r. -40 kg

Redajová Sofia - ml.dorastenky 12-13r. -40 kg

Babilya Vasyl - ml.dorastenci 12-13r. -55 kg

Baňas Martin - ml.dorastenci 12-13r. +55 kg

 

3.miesto:

Šenšel Šimon - chlapci 6-7r. -26 kg

Kralevič Denis - ml.žiaci 8-9r. -28 kg

Bukovina Richard - ml.žiaci 8-9r. -32 kg

Jancura Tomáš - st. žiaci 10-11r. -35 kg

Krivoňák Kristián - st. žiaci 10-11r. -40 kg

Budzák Filip - st. žiaci 10-11r. +40 kg

Bukovinová Nikola - ml.dorastenky 12-13r. -45 kg

Majirský Adam - kadeti 14-15r. -70 kg

 

Všetkým zúčastneným ďakujeme za reprezentáciu a všetkým oceneným  GRATULUJEME !!!

 

Krátky video-zostrih tu:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=8Z7v1VyPIWE