Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

4.kolo Žiackej ligy karate, 23.4.2017 Stará Ľubovňa

 

 

V nedeľu 23.4.2017 sa konalo 4. kolo Žiackej ligy v karate práve u nás v mestskej hale v Starej Ľubovni.

Medailovou bilanciou 12 zlatých, 10 strieborných a 16 bronzových sme sa stali najúspešnejším klubom 4. kola.

 

Výsledky našich pretekárov na 4. kole žiackej ligy: 

 

1.miesto:

Nicolas Dzadik – agility 5r.

Emma Sivulková – agility 5r.

Daniel Vasilík – agility 6r.

Radovan Michael Györi – agility 6r.

Amanda Pardusová – agility 6r.

Alexandra Katarína Sekelská - dievčatá zač. +30kg 8-9r.

Lukáš Matulík – kumite chlapci pokr. -30kg 8-9r.

Lukáš Dufala – kumite chlapci pokr. +30kg 8-9r.

Emma Budzáková - kumite dievčatá pokr. +30kg 8-9r.

Kristián Krivoňák - kumite ml.žiaci zač. +40kg 10-11r.

Adam Jurák - kumite kadeti +60kg 14-15r.

Družstvo kumite ml.žiaci 10-11r. (Šenšel-Vasilik-Krivoňák)

 

2.miesto:

Patrik Laučík – agility 5r.

Richard Baláž – agility 6r.

Svetlana Babilia - kata ml.žiačky pokr. 10-11r.

Daniel Vasilík – kumite chlapci +24kg 5-7r.

Vanesa Smreková - kumite dievčatá pokr. -30kg 8-9r.

Dárius Norko - kumite ml.žiaci zač. -40kg 10-11r.

Gabriel Šlosár - kumite ml.žiaci zač. +40kg 10-11r.

Svetlana Babilia - kumite ml.žiačky pokr. +40kg 10-11r.

Timea Bušeková - kumite st.žiačky zač. +45kg 12-13r.

Družstvo kumite kadeti 14-15r. (Jurák-Baňas-Babilia)

 

3.miesto:

Jakub Šenšel – agility 5r.

Nela Holíková – agility 5r.

Daniel Vasilík - kata chlapci 5-7r.

Emma   Budzáková – kata dievčatá pokr. 8-9r.

Juliana  Repková – kata dievčatá pokr. 8-9r.

Družstvo kata dievčata 8-9r. (Sekelská-Budzaková-Repková-Smreková)

Margaréta Majkutová - kumite dievčatá zač. +30kg 8-9r.

Juliana  Repková - kumite dievčatá pokr. -30kg 8-9r.

Sofia Hyacinta Gyõriová - kumite ml.žiačky zač. +40kg 10-11r.

Veronika Dufalová - kumite st.žiačky pokr. +45kg 12-13r.

Martin  Baňas - kumite kadeti +60kg 14-15r.

Michaela Dufalová - kumite kadetky +50kg 14-15r.

Družstvo kumite chlapci 8-9r. (Matulík-Dufala-Huang)

Družstvo kumite dievčata 8-9r. (Budzáková-Repková-Sekelská-Majkutová)

Družstvo kumite ml.žiaci 10-11r. (Norko-Pristáč-Šlosár)

Družstvo kumite st.žiačky 10-11r. (Bušeková-Györiová-Dufalová)

 

 

Celkovými víťazmi Žiackej ligy karate v sezóne 2016/2017 sa stali:

 

Daniel Vasilík   

 

Victor Huang    

 

Alexandra Katarína Sekelská

 

Lukáš Dufala

 

Kristián Krivoňák

 

Timea Bušeková       

 

Sofia Hyacinta Gyõriová

 

Adam Jurák

 

 

 (Všetci v kumite)

 

Poradie klubov za sezónu 2016/2017

1. KKK Košice

2. Junior Prešov

3. ŠKM-KK Stará Ľubovňa

 

Všetkým ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu i mesta a oceneným GRATULUJEME !!!