Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

3.kolo východoslovenskej žiackej ligy,20.2.2016 Košice

 

 

V Sobotu 20.2.2016 vycestovali karatisti spod hradu Ľubovňa do Košíc na 3. kolo žiackej ligy Východoslovenskej únie karate a bojových umení.

Výprava 19 reprezentantov ŠKM-KK potvrdila výkony z predchadzajúcich turnajov a mladí karatisti priniesli z Košíc celkom 25 medailí v bilancii 8x zlato, 9x striebro a 8x striebro, čo predstavuje, vzhľadom na počet pretekárov, najvyššiu efektivitu spomedzi všetkých zúčastnených klubov.

 

Vysledky jednotlivcov:

 

1.miesto:

Alexandra Katarína Sekelská – Agility 7r.
Alexandra Katarína Sekelská – Kumite 6-7r. BRH
Alexandra Katarína Sekelská – Kata 6-7r. zač.
Daniel Vasilík – Agility 5.r
Svetlana Babilia – Kata 8-9r. pok.
Emma Budzáková – Kumite 8-9r. +30kg pok.
Kristián Krivoňák – Kumite 10-11r. -40kg zač.
Gabriela Kormaniková – Kumite 14-15r. -50kg.

2.miesto:

Svetlana Babilia – Kumite 8-9r. +30kg pok.
Emma Budzáková – Kata 8-9r. pok.
Lukáš Dufala – Kumite 8-9r. +30kg zač.
Kralevič Denis - Kumite 8-9r. -30kg pok.
Lukaš Matulík – Kumite 8-9r. -30kg zač.
Viliam Jozef Vasilík – Kumite 8-9r. +30kg pok.
Veronika Dufalová – Kumite 10-11r. +40kg pok.
Vasyl Babilia – Kumite 12-13r. +50 kg
Adam Krafčík - Kumite 10-11r. -40kg pok.

3.miesto:

Šimon Šenšel – Agility 6r.
Denis Kralevič - Kata 8-9r. pok.
Filip Budzák – Kumite 10-11r. +40kg zač.
Samuel Hrobák – Kumite 10-11r. -40kg pok.
Martin Baňas – Kumite 12-13r. +50 kg
Michaela Dufalová - Kumite 12-13r. +50 kg
Gabriela Kormaniková – Kata 14-15r.
Družstvo Kumite 9-11r. (Hrobák, Krafčík, Krivoňak, Šenšel)

Pred posledným 4.kolom zostali v hre o najúspešnejší klub Žiackej ligy 2015/2016 reálne 4 kluby a Ľubovnianský karatisti strácajú  na lídra z Košíc už iba1 bod.

Posledné 4.kolo sa uskutoční 24.4.2016 práve v Starej Ľubovni, kam všetkých  priaznivcov srdečne pozývame.

 

Poradie klubov Žiacka liga VÚKABU 2015/16 po 3. kole:

Body      Klub

106         KK Kretovič Košice

105         ŠKM Stará Ľubovňa

103         Katsudo Sabinov

101         Junior Prešov

74           Union Košice

61           Metropol Košice

56           Iglow SNV

49           UPJŠ Košice

46           MŠK Vranov

28           Olympia Bardejov

21           KK Sabinov

20           Central Poprad

18           MŠK Kežmarok

17           KK Svidník

17           KK Snina

5             Godžu-Ryu Michalovce

4             JUGO Košice

4             Torade LM

3             YUGAN Snina

2             Akademik TU Košice

2             ŠKP Prešov

1             Zen Shotokan Košice

1             Goju-kai Prešov

1             SADU Kr.Chlmec

 viac fotiek tu