Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

3.kolo Majstrovstiev TAUKA 22.3.2015 Kežmarok

 

Kompletné výsledky 3.kola majstrovstiev Tatranskej únie Karate 22.3.2015 v Kežmarku

 

KATA 

 

1. miesta

KRAFČÍK Adam -  ml. žiaci 8.-9. P

BUDZAKOVÁ Emma - dievčatá 6.-7.  Zač.

 

2. miesta

KRALEVIČOVÁ Slavka -  st. žiačky 10.-11.P

KALETOVÁ Zuzana - kadetky 14.-15.P

SEKELSKÁ Alexandra Katarína - dievčatá 6.-7.zač.

MATULÍK Lukáš - chlapci 6.-7.zač.

 

3. miesta

JURÁKOVÁ Diana - kadetky 14.-15.P

KALETOVÁ Viera - kadetky 14.-15.P

JURÁK Adam - ml.dorastenci 12.-13.P

BABILYA Svetlana- ml.žiačky 8.-9.zač.

REPKOVÁ Juliána - dievčatá 6.-7.zač.

VARCHOL Filip - ml.žiaci 8.-9.zač.

HROBÁK Samuel - st. žiaci 10.-11.zač.

 

KUMITE

 

1.  miesta

REPKOVÁ Juliána - dievčatá 6.-7.   -20 kg

SEKELSKÁ Alexandra Katarína - dievčatá 6.-7.   -28 kg

BUDZAKOVÁ Emma - dievčatá 6.-7.   +28 kg

MATULÍK Lukáš - chlapci 6.-7.   -22 kg

DUFALA Lukáš - chlapci 6.-7.  -30 kg

KRALEVIČ Denis - ml.žiaci 8.-9.  -24 kg

KRAFČÍK Adam - ml.žiaci 8.-9.  +32 kg

DUFALOVÁ Michaela - ml.dorastenky 12.-13.  +50 kg

KALETOVÁ Zuzana - kadetky 14.-15.   -54 kg

JURÁKOVÁ Diana -  kadetky 14.-15.   +54 kg

JURÁK Adam - ml.dorastenci 12.-13.   -55 kg

MAJIRSKÝ Adam - ml.dorci 12.-13.  +55 kg

MAČUGA Ján - kadeti 14.-15.   -57 kg 

                         

2. miesta

MAJKUTOVÁ Margaréta - dievčatá 6.-7.   +28 kg

HLINKA Simona Katarína - kadetky 14.-15.     -54 kg

BUKOVINA Richard - ml.žiaci 8.-9.      -28 kg

PIECH DÁVID - ml.dorastenci 12.-13.    -50 kg

 

3. miesta 

BABILYA Svetlana - ml.žiačky 8.-9.  -32 kg

KRALEVIČOVÁ Slavka - st. žiačky 10.-11.  -40 kg

DUFALOVÁ Veronika - st. žiačky 10.-11.  +40 kg

REDAJOVÁ Sofia - ml.dorastenky 12.-13.    -40 kg

KORMANIKOVÁ Gabriela - ml.dorastenky 12.-13.  -45 kg

KALETOVÁ Viera - kadetky 14.-15.     -54 kg

ŠENŠEL Filip - ml.žiaci 8.-9.   +32 kg

VASILIK Viliam Jozef - ml.žiaci 8.-9.   +32 kg

HROBÁK Samuel - st. žiaci 10.-11.  -35 kg

BABILYA Vasyl - ml.dorci 12.-13.   -55 kg

 

AGILITY

1. miesta

VASILIK Daniel  -  Chlapci 5r.    

VARCHOL Andrej – Chlapci 7.r

MATULIK Lukáš – Chlapci 7.r

SEKELSKÁ Alexandra Katarína - Dievčatá 7.r

BUDZAKOVÁ Emma - Dievčatá 7.r

MAJKUTOVÁ Margareta - Dievčatá 7.r

KRALEVIČ Denis – Chlapci 8.r

REPKA Matej – Chlapci 8.r

BABILYA Svetlana - Dievčatá 8.r

KRAFČÍK Adam - Chlapci 9.r

HROBÁK Samuel - Chlapci 10.r

DUFALOVÁ Veronika - Dievčatá 10.r

 

2. miesta

DUFALA Lukáš – 7. Chlapci

VARCHOL Filip - Chlapci 9.r

ŠENŠEL Filip - Chlapci 9.r

KRALEVIČOVÁ Slávka - Dievčatá 11.r

 

3. miesta

VASILIK Viliam Jozef - Chlapci 8.r

BUDZAK Filip - Chlapci 9.r

GRATULUJEME !!!