Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

3. kolo Slovenského pohára detí a žiakov, 24.3.2018 Stará Ľubovňa

 

Na 3. kole Slovenského pohára detí a žiakov v karate, ktoré sa konalo u nás v Starej Ľubovni, sa zúčastnilo 462 pretekárov zo 46 klubov celého Slovenska, ktorí súťažili v súborných cvičeniach Kata, v športovom zápase Kumite a prekážkovej dráhe Agility. Dohromady sa uskutočnilo bezmála 1000 štartov. Naše decká dali do toho všetko a zaslúžene ovládli cely turnaj.
Ziskom 25 medailí (9-6-10) sa ŠKM-KK Stará Ľubovňa stal najúspešnejším klubom tohto turnaja. Zamrzelo až 11 zemiakových medailí, ale aj za tie boli postupové body na nadchádzajúce Majstrovstvá SR detí a žiakov.

 

Z výsledkov našich karatistov:

 

1.miesto:

Dzadik Nicolas - Agility chlapci 6 roční 
Kaleta Matej - Agility chlapci 5 roční 
Laučik Patrik - Agility chlapci 6 roční 
Pardusová Amanda - Agility dievčatá 7 ročné 
Pristáč Andrej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci 
Sekelská Alexandra Katarína - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé 
Sivulková Emma - Agility dievčatá 6 ročné 
Šenšel Jakub - Agility chlapci 5 roční 
Vasilík Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

 

2.miesto:

Bednarčíková Dominika - Agility dievčatá 8 ročné 
Dufala Lukáš - Agility chlapci 10 roční 
Györi Radovan Michael - Agility chlapci 7 roční 
Plučinský Roman - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg 
Sekelská Alexandra Katarína - Agility dievčatá 9 ročné 
Šenšel Šimon - Agility chlapci 9 roční

 

3.miesto:

Čubová Karin - Agility dievčatá 8 ročné 
Györi Radovan Michael - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 
Holíková Nela - Agility dievčatá 5 ročné 
Huang Victor - Agility chlapci 8 roční 
Krivoňák Kamil - Agility chlapci 7 roční 
Pardus Christopher - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci 
Plučinský Roman - Agility chlapci 7 roční 
Repková Juliana - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé 
Smreková Vanesa - Agility dievčatá 10 ročné 
Šenšel Jakub - Kata chlapci 5 rokov

 

Zemiakové „medaile“ za 4. miesto:

Bednarčíková Dominika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky 
Dzadik Nicolas - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 
Holíková Nela - Kata dievčatá 5 rokov 
Holíková Nela - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg 
Huang Victor - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 
Krivoňák Kamil - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 
Pardusová Amanda - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg 
Pardusová Amanda - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky 
Smreková Vanesa - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé 
Šenšel Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 
Vasilík Viliam Jozef - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

 

Po troch kolách Slovenského pohára detí a žiakov sú známi aj jeho celkoví víťazi za rok 2018.
Za náš klub je to kvarteto pretekárov:

Alexandra Katarína Sekelská - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokročilé

Andrej Pristáč - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

Daniel Vasilik - Kumite chlapci 6-7 rokov nad 30kg

Nicolas Dzadik - Agility chlapci 6 roční

 

 

Všetkým srdečne gratulujeme a týmto je kapitola „Slovenský pohár detí a žiakov 2018” uzavretá.

Teraz treba venovať všetku energiu do prípravy na nadchádzajúce Majstrovstvá Slovenska.

Viac foto TU