Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

3. kolo Žiackej ligy VUKABU+TAUKA, 24.2.2018 Snina

 

 

V sobotu 24.2.2018 sa naši karatisti predstavili aj v Snine na 3. kole ŽIACKEJ LIGY 2017/2018, kde štartovali pretekári z Tatranskej Únie Karate (TAUKA) a Východoslovenskej Únie Karate a Bojových Umení (VUKABU).

Na turnaji sa na tatami postavilo 144 pretekárov z 15 klubov a medzi nimi aj 16 pretekárov ŠKM-KK Stará Ľubovňa.

Celkovo sa nám podarilo vybojovať v kategóriách jednotlivcov 12 zlatých, 7 strieborných a 7 bronzových medailí a v kategóriách družstiev 1 striebornú a 2 bronzové medaile.
Zároveň nám v celkovom hodnotení klubov patrí priebežné 2. miesto

 

 

1.miesto:

Dzadik Nicolas - Agility chlapci 6 roční
Györiová Sofia Hyacinta - Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/
Huang Victor - Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/
Huang Victor - Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/
Pardusová Amanda - Agility dievčatá 6 ročné
Pardusová Amanda - Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/
Pardusová Amanda - Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/
Šenšel Jakub - Agility chlapci 5 roční
Urdová Kristína - Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/
Vasilík Daniel - Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/
Vasilík Daniel - Agility chlapci 7 roční
Vasilík Daniel - Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/

 

2.miesto:

Dufalová Veronika - Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/
Dufalová Michaela - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg
Pardus Christopher - Kata ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/
Pristáč Andrej - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/
Šenšel Jakub - Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/
Šenšel Richard - Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/
Vasilík Viliam Jozef - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/

KUMITE DRUŽSTVÁ ST. ŽIAČKY 12-13 rokov /max. 4. kyu/

 

3.miesto:

Dufala Lukáš - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/
Dufalová Michaela - Kata kadetky 14-15 rokov
Goc Norbert - Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/
Györi Radovan Michael - Agility chlapci 7 roční
Györi Radovan Michael - Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/
Pardus Christopher - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/
Šenšel Richard - Agility chlapci 7 roční

KUMITE DRUŽSTVÁ CHLAPCI 8-9 rokov /max. 4. kyu/
KUMITE DRUŽSTVÁ ML. ŽIACI 10-11 rokov /max. 4. kyu/

 

 

Všetkým ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu i mesta a oceneným GRATULUJEME !!!