Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

3. kolo Žiackej ligy VUKABU+TAUKA, 18.3.2017 Košice

 

 

Výsledky naších karatistov z 3.kola východoslovenskej Žiackej ligy karate - 18.03.2017, Košice 

1.miesto:
Radovan Michael Győri - agility chlapci 6r.
Daniel Vasilík - kumite deti chlapci +24kg 5-7r.
Lukáš Dufala - kumite chlapci pokr. +30kg 8-9r.
Andrej Pristač - kumite ml.žiaci zač. -40kg 10-11r.
Kristián Krivoňák - kumite ml.žiaci zač. +40kg 10-11r.

2.miesto:
Daniel Vasilík - agility chlapci 6r.
Daniel Vasilík - kata deti chlapci 5-7r.
Juliana Repková - dievčatá pokr. -30kg 8-9r.
Emma Budzáková - dievčatá pokr. +30kg 8-9r.
Timea Bušeková - st.žiačky zač. +45kg 12-13r.
Adam Jurák - kadeti +60kg 14-15r.
Družstvo kumite kadeti 14-15r.  (Jurák-Babilia)

3.miesto:

Lukáš Matulík - kumite chlapci pokr. -30kg 8-9r.

Victor Huang - agility chlapci 7r.
Victor Huang - kata deti chlapci 5-7r.
Emma Budzáková - kata dievčatá pokr. 8-9r.
Juliana Repková - kata dievčatá pokr. 8-9r.
Kristián Krivoňák - kata ml.žiaci zač. 10-11r.
Svetlana Babilia - kata ml.žiačky pokr. 10-11r.
Timea Bušeková - kata st.žiačky zač. 12-13r.
Vanesa Smreková - dievčatá pokr. -30kg 8-9r.
Adam Krafčík - ml.žiaci pokr. +40kg 10-11r.
Svetlana Babilia - ml.žiačky pokr. +40kg 10-11r.
Veronika Dufalová - st.žiačky pokr. +45kg 12-13r.
Vasyl Babilia - kadeti +60kg 14-15r.
Gabriela Kormaníková - kadetky -50kg 14-15r.
Michaela Dufalová - kadetky +50kg 14-15r.

Družstvo kumite dievčatá 8-9r. (Budzaková-Smreková)
Družstvo kumite chlapci 8-9r. (Huang-Šenšel-Matulík)
Družstvo kumite st.žiačky 12-13r. (Bušeková-Győriová-V.Dufalová)
Družstvo kumite kadetky 14-15r. (Kormaniková-M.Dufalová)

Výsledková listina bodov po kluboch po 3.kole
Žiacka liga VÚKABU 2016/17
Body Klub
234 Junior Prešov
230 KK Kretovič Košice
142 ŠKM Stará Ľubovňa
140 Union Košice
139 Iglow SNV
83 Katsudo Sabinov
70 KK Sabinov
62 Metropol Košice
51 Central Poprad
46 UPJŠ Košice
35 KK Svidník
35 Shotokan BarcaKošice
27 MŠK Vranov
26 MŠK Kežmarok
21 SADU Kr.  Chlmec
21 Torade LM
18 KK Snina
16 Kaizen Prešov
12 Olympia Bardejov
9 Godžu-Ryu Michalovce
7 YUGAN Snina
5 Akademik TU Košice
4 JUGO Košice
1 Zen Shotokan Košice