Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

2.kolo Majstrovstiev TAUKA 14.3.2015 Spišská Nová Ves

 

 

Kompletné výsledky 2.kola majstrovstiev Tatranskej únie v Sp.N. Vsi

VÝSLEDKY AGILITY

 

Zlatá úroveň:

 

VASILIK DANIEL – chlapci 5r.

DUFALA LUKÁŠ - chlapci 7r.

MARIANČIK MAREK - chlapci 7r.

SEKELSKÁ ALEXANDRA KATARÍNA – dievčatá 7r.

BUDZAKOVÁ EMMA – dievčatá 7r.

SMREKOVÁ VANESA – dievčatá 7r.

KRALEVIČ DENIS – chlapci 8r.

BABILYA SVETLANA – dievčatá 8r.

KOLLÁR BRUNO - chlapci 9r.

KRAFČÍK ADAM - chlapci 9r.

VARCHOL FILIP - chlapci 9r.

HROBÁK SAMUEL - chlapci 10r.

DUFALOVÁ VERONIKA – dievčata 10r.

KRALEVIČOVÁ SLÁVKA – dievčata 11r.

 

 

Strieborná úroveň:

 

MATULIK LUKÁŠ - chlapci 7r.

MAJKUTOVÁ MARGARETA – dievčatá 7r.

VASILIK VILIAM JOZEF – chlapci 8r.

ŠENŠEL FILIP - chlapci 9r.

 

Bronzová úroveň:

 

TOMKO DÁVID - chlapci 7r.

VARCHOL ANDREJ - chlapci 7r.

BUDZAK FILIP - chlapci 9r.

 

VÝSLEDKY KATA

 

1.Miesta:

Kralevičová Slavka - st. žiačky 10.-11.P

Krafčík Adam - ml. žiaci 8.-9. P

Budzaková Emma - dievčatá 6.-7.r

Daniel Vasilik - – chlapci 5r.

 

2.Miesta:

 

Juráková Diana - kadetky 14.-15.P

Smreková Vanesa - dievčatá 6.-7.r

Babilya Svetlana - ml.žiačky 8.-9.

Šenšel Filip - ml.žiaci 8.-9.

 

3.Miesta:

 

Sekelská Alexandra Katarína – dievčata 6-7 r.

Majkutová Margaréta - dievčatá 6.-7.r

Kormaniková Gabriela - ml.dorastenky 12.-13.P

Dufalová Michaela - ml.dorastenky 12.-13.P

Kaletová Viera - kadetky 14.-15.P

Hlinka Simona Katarína - kadetky 14.-15.P

Jurák Adam - ml.dorastenci 12.-13.P

Dufalová Veronika - st. žiačky 10.-11.

Matulík Lukáš - chlapci 6.-7.

Hrobák Samuel - st. žiaci 10.-11.

 

 

VÝSLEDKY KUMITE

 

1.Miesta:

 

Smreková Vanesa - dievčatá 6.-7.r -20 kg

Sekelská Alexandra Katarína - dievčatá 6.-7.r -28 kg

Budzaková Emma - dievčatá 6.-7.r +28 kg

Dufalová Veronika - st. žiačky 10.-11. +40 kg

Kaletová Viera - kadetky 14.-15. -54 kg

Juráková Diana - kadetky 14.-15. +54 kg

Matulík Lukáš - chlapci 6.-7. -22 kg

Dufala Lukáš - chlapci 6.-7. -30 kg

Kralevič Denis - ml.žiaci 8.-9. -24 kg

Krafčík Adam - ml.žiaci 8.-9. +32 kg

Jurák Adam - ml.dorastenci 12.-13. -55 kg

Majirský Adam - ml.dorastenci 12.-13. +55 kg

 

2. Miesta:

 

Majkutová Margaréta - dievčatá 6.-7.r +28 kg

Kralevičová Slavka - st. žiačky 10.-11. -40 kg

Bukovinová Nikola - ml.dorastenky 12.-13. -40 kg

Dufalová Michaela - ml.dorastenky 12.-13. +50 kg

Hlinka Simona Katarína - - kadetky 14.-15. -54 kg

Hrobáková Terézia - kadetky 14.-15. +54 kg

Šenšel Filip - ml.žiaci 8.-9. +32 kg

Piech Dávid - ml.dorastenci 12.-13. -50 kg

Babilya Vasyl - ml.dorastenci 12.-13. -55 kg

 

3.Miesta:

 

Babilya Svetlana - ml.žiačky 8.-9. -32 kg

Kormaniková Gabriela - ml.dorastenky 12.-13. -45 kg

Mariančík Marek - chlapci 6.-7. -26 kg

Kollár Bruno - ml.žiaci 8.-9. -28 kg

Hrobák Samuel - st. žiaci 10.-11. -35 kg

Sivuľka Adam - ml.dorastenci 12.-13. -45 kg

GRATULUJEME!