Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

2. kolo Žiackej ligy, 10.12.2017 Stará Ľubovňa

 

 

V sobotu 10.12.2017 sme na domácej pôde v Mestkej športovej hale v Starej Ľubovni usporiadali 2. kolo ŽIACKEJ LIGY 2017/2018, na ktorom štartovali pretekári z Tatranskej Únie Karate (TAUKA) a Východoslovenskej Únie Karate a Bojových Umení (VUKABU).

Na turnaji sa na tatami postavilo 204 pretekárov z 20 klubov a medzi nimi aj 32 pretekárov ŠKM-KK Stará Ľubovňa. Celkovo sa nám podarilo vybojovať v kategóriách jednotlivcov 11 zlatých, 12 strieborných a 15 bronzových medailí a v kategóriách družstiev 1 striebornú a 3 bronzové medaile.
Zároveň nám v celkovom hodnotení klubov patrí priebežné 2. miesto

 

Výsledky naších pretekárov: 

 1.miesto

Babilia Svetlana - Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/             

Dufalová Veronika - Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/         

Györi Radovan Michael - Agility chlapci 7 roční 

Györiová Sofia Hyacinta - Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/ 

Huang Victor - Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/ 

Laučik Patrik - Agility chlapci 6 roční       

Pardusová Amanda - Agility dievčatá 6 ročné     

Sekelská Alexandra Katarína - Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/            

Šenšel Jakub - Agility chlapci 5 roční

Vasilík Viliam Jozef - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/           

Vasilík Daniel - Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/             

 

2.miesto

Dzadik Nicolas - Agility chlapci 6 roční   

Holíková Nela - Agility dievčatá 5 ročné

Jurák Adam - Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg         

Kaleta Matej - Agility chlapci 5 roční       

Krivoňák Kamil - Agility chlapci 7 roční  

Laučík Slavomír - Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/             

Pardusová Amanda - Kumite dievčatá 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/              

Pristáč Andrej - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov začiatočníci nad 40 kg /max. 7. kyu/            

Repková Juliana - Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/              

Repková Juliana - Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/       

Sivulková Emma - Agility dievčatá 6 ročné           

Vasilík Daniel - Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/       

KUMITE DRUŽSTVÁ DIEVČATÁ (Sekelská-Repková)  8-9 rokov /max. 4. kyu/        

 

3.miesto

Dufala Lukáš - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/          

Dufalová Michaela - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg        

Dufalová Michaela - Kata kadetky 14-15 rokov  

Györi Radovan Michael - Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/           

Holíková Nela - Kumite dievčatá 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/            

Huang Victor - Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/         

Jurák Adam - Kata kadeti 14-15 rokov   

Krivoňák Kristián - Kumite st. žiaci 12-13 rokov pokročilí do 45 kg /6. - 4. kyu/    

Krivoňák Kamil - Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/            

Laučík Slavomír - Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/     

Pardus Christopher - Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/         

Pardusová Amanda - Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/        

Plučinský Roman - Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/      

Sekelská Alexandra Katarína - Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/      

Smreková Vanesa - Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé do 35 kg /6. - 4. kyu/           

KUMITE DRUŽSTVÁ CHLAPCI (Huang-Pardus-Gontkovič-Vasilík) 8-9 rokov /max. 4. kyu/

KUMITE DRUŽSTVÁ ML. ŽIACI (Dufala-Vasilik-Pristač-Šlosar-Vasiľ) 10-11 rokov /max. 4. kyu/      

KUMITE DRUŽSTVÁ ML. ŽIAČKY (Györiová Sofia Hyacinta) 10-11 rokov /max. 4. kyu/      

 

Všetkým ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu i mesta a oceneným GRATULUJEME !!!

 

Všetky fotky nájdete TU