Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

1.kolo východoslovenskej žiackej ligy Košice 26.9.2015

 

 

V sobotu 26.9.2015 sa v Košiciach začala Žiacka Liga  svojím 1. kolom

 

KATA:

1.miesto

Alexandra Katarína Sekelská - deti dievčatá (5-7r)

Diana Juráková - ml.juniorky (16-17r)

 

2.miesto

Emma Budzáková- dievčatá pokročilé (8-9r)

 

3.miesto

Svetlana Babilia - dievčatá pokročilé (8-9r)

Lukáš Matulík - chlapci začiatočníci (8-9r)

Samuel Hrobák - ml.žiaci pokročilí (10-11r)

Vasyl Babilia - st.žiaci pokročilí (12-13r)

Michaela Dufalová - st.žiačky pokročilé (12-13r)

 

KUMITE:

1.miesto

Margaréta Majkutová - deti dievčatá BRH (5-7r)

Emma Budzáková - dievčatá pokročilé +30kg (8-9r)

Martin  Baňas - st.žiaci pokročilí +50kg (12-13r)

Zuzana Kaletová - kadetky +50kg (14-15r)

Diana Juráková - ml.juniorky +53kg (16-17r)

 

2.miesto

Alexandra Katarína Sekelská - deti dievčatá BRH (5-7r)

Svetlana Babilia - dievčatá pokročilé +30kg (8-9r)

Kristián Krivoňák - ml.žiaci začatočníci -40kg (10-11r)

Samuel Hrobák - ml.žiaci pokročilí -35kg (10-11r)

Veronika Dufalová - ml.žiačky pokročilé +40kg (10-11r)

Adam Jurák - kadeti +60kg (14-15r)

Gabriela Kormaníková - kadetky -50kg (14-15r)

 

3.miesto

Viliam Jozef Vasilík - chlapci pokročilí +30kg (8-9r)

Filip Budzák - ml.žiaci začatočníci +40kg (10-11r)

Adam Krafčík - ml.žiaci pokročilí -40kg (10-11r)

Vasyl Babilia - st.žiaci pokročilí +50kg (12-13r)

Michaela Dufalová - st.žiačky pokročilé +45kg (12-13r)

 

V priebežnom hodnotení klubov zaostávame za lídrom tabuľky len o jeden bod!   (A to sme sa ani nezapojili do súťaže družstiev Tongue Out)

 

Okrem toho sa vyhodnotila aj sezóna 2014/2015, v ktorej klub zo Starej Ľubovne obsadil v hodnotení klubov celkové 2. miesto a víťazi jednotlivých kategórii  si prevzali od organizátora víťazný pohár. Za ŠKM-KK Stará Ľubovňa to bolo celkovo 7 pretekárov (všetci kumite)

 

Lukáš Dufala - deti chlapci +24kg (5-7r.)
Alexandra Katarína Sekelská - deti dievčatá BRH (5-7r.)
Emma Budzáková - deti dievčatá BRH (5-7r.) 
Samuel Hrobák - ml.žiaci zač. -35kg (10-11r.)
Veronika Dufalová - ml.žiačky zač. +40kg (10-11r.)
Adam Jurák - st.žiaci pokr. +50kg (12-13r.)
Gabriela Kormaníková - st.žiačky pokr. -45kg (12-13r.)

 

Všetkým zúčastneným ďakujeme za reprezentáciu a všetkým oceneným  GRATULUJEME !!!