Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

1.kolo Majstrovstiev TAUKA 16.11.2014 Stará Ľubovňa

 

 

16.11.2014 sa v Starej Ľubovni konali Majstrovstvá tatranskej únie karate mladeže v Športovej hale.

Prinášame výsledky naších karatistov.

 

KATA

 

1.miesta

Budzaková Emma - dievčata 6.-7. r.

Kralevičová Slavka - st. žiačky 10.-11.r.

Kormaníková Kristína - juniorky 16.-17.r.

Foľvarský Peter - juniori 16.-17.r.

 

2.miesta

Repková Juliána - dievčata 6.-7.r.

Babilya Svetlana - ml.žiačky 8.-9.r.

Kaletová Viera - kadetky 14.-15.r.

Jurák Adam - ml.dorastenci 12.-13.r.

Majirský Daniel - juniori 16.-17.r.

 

 3.miesta:

Sekelská Alexandra Katarína - dievčata 6.-7.r.

Matulík Lukáš - chlapci 6.-7.r.

Mariančík Marek - chlapci 6.-7.r.

Smreková Vanesa - dievčata 6.-7.r.

Repková Daniela - ml.dorastenky 12.-13.

Kaletová Zuzana - kadetky 14.-15.r.

Krafčík Adam - ml. žiaci 8.-9.r.

Šenšel Filip - ml. žiaci 8.-9.r.

Majirský Adam - ml.dorastenci 12.-13.r.

 

KUMITE

 

1.miesta

Sekelská Alexandra Katarína - dievčatá 6.-7. r. -24 kg

Smreková Vanesa - dievčatá 6.-7. r. -20 kg

Budzaková Emma - dievčatá 6.-7. r. +28 kg

Repková Daniela - ml.dorastenky 12.-13. r. +50kg

Kaletová Viera - kadetky 14.-15. r. -54 kg

Juráková Diana - kadetky 14.-15. r. +54 kg

Kormaníková Kristína - juniorky 16.-17. r. -48 kg

Dufala Lukáš - chlapci 6.-7. r. -26 kg

Kollár Bruno - ml.žiaci 8.-9. r. -24 kg

Jurák Adam - ml.dorastenci 12.-13. r. -55 kg

Majirský Adam - ml.dorastenci 12.-13. r. +55 kg

Foľvarský Peter - juniori 16.-17. r. -55 kg

Majirský Daniel - juniori 16.-17. r. -68 kg

 

2.miesta

Repková Juliána - dievčatá 6.-7. r. -24 kg

Majkutová Margaréta - dievčatá 6.-7. r. +28 kg

Babilya Svetlana - ml.žiačky 8.-9. r. -32 kg

Kovalčíková Gabriela - st. žiačky 10.-11. r. -35 kg

Redajová Sofia - ml.dorastenky 12.-13. r. -40kg

Kormaniková Gabriela - ml.dorastenky 12.-13. r. -45kg

Dufalová Michaela - ml.dorastenky 12.-13. r. -50kg

Kaletová Zuzana - kadetky 14.-15 r.. -54 kg

Matulík Lukáš - chlapci 6.-7. r. -22 kg

Šenšel Filip - ml.žiaci 8.-9. r. +32 kg

Hrobák Samuel - st. žiaci 10.-11. r. -30 kg

Mačuga Ján - kadeti 14.-15. r. -52 kg

 

3.miesta:

Kralevičová Slavka - st. žiačky 10.-11. r. -40 kg

Dufalová Veronika - st. žiačky 10.-11. r. -40 kg

Bukovinová Nikola - ml.dorastenky 12.-13. r. -40kg

Hanišák Matúš - chlapci 6.-7. r. -30 kg

Kralevič Denis - ml.žiaci 8.-9. r. -28 kg

Bukovina Richard - ml.žiaci 8.-9. r. -28 kg

Krafčík Adam - ml.žiaci 8.-9. r. -32 kg

Podhorský Tomáš - ml.dorastenci 12.-13. r. -40 kg

Piech Dávid - ml.dorastenci 12.-13. r. -40 kg

Babilya Vasyl - ml.dorastenci 12.-13. r. -50 kg

Bucko Filip - kadeti 14.-15. r. -63 kg

  GRATULUJEME !!!