Karate klub
ŠKM-KK Stará Ľubovňa

1. kolo Žiackej ligy, 18.11.2017 Košice

 

 

1. kolo Žiackej ligy VÚKABU a TAUKA 2017/2018

 

V sobotu 18.11.2017 sme v Košiciach v hale na SOŠ železničnej prvým kolom začali novú sezónu ŽIACKEJ LIGY 2017/2018, ktorú spolu usporadúvajú Východoslovenská Únia Karate a Bojových Umení (VUKABU) a Tatranská Únia Karate (TAUKA). Na turnaji sa na tatami postavilo 255 pretekárov z 22 klubova medzi nimi aj 27 pretekárov ŠKM-KK Stará Ľubovňa.

Na začiatku súťaže  si poháre prevzali najúspešnejší jednotlivci za celú predošlú sezónu Žiackej Ligy a za ŠKM-KK Stará Ľubovňa to bolo až 9 pretekárov:

 

Radovan Michael Győri - agility chlapci 6 r.

Daniel Vasilík – kumite chlapci 5-7 r. +24kg

Victor Huang – kumite chlapci 5-7 r. +24kg   

Alexandra Katarína Sekelská – kumite dievčatá zač. 8-9 r. +30kg

Lukáš Dufala – kumite chlapci pokr. 8-9 r. +30kg

Kristián Krivoňák - kumite ml.žiaci zač. 10-11r. +40kg

Timea Bušeková – kumite st.žiačky zač. 12-13r. +45kg   

Sofia Hyacinta Gyõriová – kumite ml.žiačky zač. 10-11r. +40kg

Adam Jurák – kumite kadeti 14-15r. +60kg

 

Zároveň sme si prevzali pohár za 3. najúspešnejší klub ŽIACKEJ LIGY predošlej sezóny 2016/2017.

Na tomto úvodnom kole ŽIACKEJ LIGY 2017/2018 sa nám podarilo vybojovať v kategóriách jednotlivcov 9 zlatých, 7 strieborných a 12 bronzových medailí a v kategóriách družstiev 1 striebornú a 3 bronzové medaile. 

 

Výsledky naších pretekárov:

1.miesto:

Huang Victor - Kumite chlapci 8-9 rokov pokročilí do 30 kg /6. - 4. kyu/ 

Kaleta Matej - Agility chlapci 5 roční       

Krivoňák Kristián - Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/          

Krivoňák Kristián - Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/  

Laučik Patrik - Agility chlapci 6 roční       

Pardusová Amanda - Kata dievčatá 5-7 rokov /max. 6. kyu/        

Sekelská Alexandra Katarína - Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé nad 30 kg /6. - 4. kyu/            

Vasilík Viliam Jozef - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí nad 40 kg /6. - 4. kyu/           

Vasilík Daniel - Agility chlapci 7 roční     

 

2.miesto:

Dzadik Nicolas - Agility chlapci 6 roční   

Györiová Sofia Hyacinta - Kumite ml. žiačky 10-11 rokov začiatočníčky nad 40 kg /max. 7. kyu/ 

Laučík Slavomír - Kumite st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci do 45 kg /max. 7. kyu/             

Pardusová Amanda - Agility dievčatá 6 ročné     

Repková Juliana - Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/              

Repková Juliana - Kumite dievčatá 8-9 rokov pokročilé do 30 kg /6. - 4. kyu/       

Vasilík Daniel - Kumite chlapci 5-7 rokov nad 24 kg /max. 6. kyu/             

KUMITE DRUŽSTVÁ ( Sekelská-Repková-Hocková ) DIEVČATÁ 8-9 rokov /max. 4. kyu/       

 

3.miesto:

Babilia Svetlana - Kumite ml. žiačky 10-11 rokov pokročilé nad 40 kg /6. - 4. kyu/             

Bušeková Timea - Kumite st. žiačky 12-13 rokov začiatočníčky nad 45 kg /max. 7. kyu/  

Dufala Lukáš - Kumite ml. žiaci 10-11 rokov pokročilí do 40 kg /6. - 4. kyu/          

Dufalová Veronika - Kumite st. žiačky 12-13 rokov pokročilé nad 45 kg /6. - 4. kyu/         

Dufalová Michaela - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 50 kg        

Györi Radovan Michael - Kumite chlapci 5-7 rokov do 24 kg /max. 6. kyu/           

Huang Victor - Kata chlapci 8-9 rokov pokročilí /6. - 4. kyu/         

Jurák Adam - Kumite kadeti 14-15 rokov nad 60 kg         

Laučík Slavomír - Kata st. žiaci 12-13 rokov začiatočníci /max. 7. kyu/     

Pardus Christopher - Kumite chlapci 8-9 rokov začiatočníci nad 30 kg /max. 7. kyu/         

Sekelská Alexandra Katarína - Kata dievčatá 8-9 rokov pokročilé /6. - 4. kyu/      

Vasilík Daniel - Kata chlapci 5-7 rokov /max. 6. kyu/       

KUMITE DRUŽSTVÁ ( Pardus - Huang - Šenšel Š., Vasilík D. ) CHLAPCI 8-9 rokov /max. 4. kyu/     

KUMITE DRUŽSTVÁ ( Dufala - Vasilík V. - Vasiľ )ML. ŽIACI 10-11 rokov /max. 4. kyu/

KUMITE DRUŽSTVÁ ( Dufalová V. – Bušeková - Györiová ) ST. ŽIAČKY 12-13 rokov /max. 4. kyu/